| Ledige stillinger | Eskeland Electronics AS er et firma med 3 ansatte som leverer måleinstrumenter for lokalisering og driftsovervåking av underjordiske rør og kabelnett. Vi har holdt på siden 1993 og er ledende på vårt område. Vi forventer god vekst over de neste årene og ser etter dyktige medarbeidere som kan hjelpe med å utvikle virksomheten. Vi holder til i lokalene til PMC Servi AS i nærheten av DaVinci broen og Tusenfryd fornøyelsespark i Ås kommune. | | Serviceteknikker
Vi trenger en ny medarbeider for vårt serviceverksted.
Du må være positiv, ha god en serviceinnstilling og like å holde system og orden. God i Engelsk og generell kompetanse i bruk av datamaskin for e-post og tekstbehandling. Utdannelse og/eller erfaring innen service av elektronikk.
Arbeidsoppgaver:
• Service av videoinspeksjonsutstyr, detektorer og dataloggere • Holde orden på delelager og verktøy • Pakke, sende og fakturere utført service
Vi tilbyr:
• Varierte oppgaver og utfordringer • Gode utviklingsmuligheter • Mulighet for fleksitid • Vital OTP • Trivelig felleskantine med god mat og lave priser
Er en av disse stillingene interessant for deg, så send en kortfattet søknad med CV til Severin Eskeland på post@detektor.no, gjerne med noen ord om hvorfor du vil ha jobben og hva du vil kunne tilføre. Søknadsfrist for stilling 1 er satt til 10. desember 2009.
Metalldetektor | Kabelsøker | Lekkasjesøker | Datalogger | Brannvannskapasitet Inspeksjonskamera | Trykkprøving | Kabelfeilsøking | Utleie | Service Hovedside

| |
|
| | Nyheter |  | | Nytt inspeksjonskamera fra RIDGID | 20-06-2011: RIDGID SeeSnake micro er et populært verktøy for å foreta visuelle inspeksjoner i rør- og kanalsystemer og andre mørke, skjulte steder. Nå har den kommet i en ny versjon, micro CA-100, med forbedringer på en rekke områder.
| |  | | Velkommen til REN Metodedager i Drammen 16.-17. juni | Under REN Metodedager demonstrerer vi utstyr for test, diagnostisering og feilsøking med spesiell fokus på VLF-testing av høyspenningskabler.
| |  | | Gull for kr. 100.000 funnet med metalldetektor! | 28-08-2010: I forbindelse med feiring av 100 millioner produserte tuber med Mills majones, ble en tube i ekte gull gravet ned på Langøyene ved Oslo...
| |  | | Nyheter for testing av høyspenningskomponenter | Velkommen til stand E01-16b på ELIADEN 2010 der vi presenterer en rekke innovative nyheter innenfor deteksjon av partielle utladninger, oljeprøving, VLF-testing og støtspenning.
| |  | | Prisbelønt temperaturlogger | 25-01-2010: Nå lagerfører vi alle dataloggere i LASCARs prisbelønte EasyLog-serie. Serien er kjent for sine prisgunstige temperaturloggere, men inkluderer også dataloggere for 4-20 mA, 0-30 V DC og kullos (CO).
| |  | | Metallsøker konkurranse: En vinner er kåret | 25-10-2008: I oktober kontaktet vi våre kunder for å få høre deres beste metallsøkerhistorer. Vi har kåret en vinner...
| |  | | Ny metalldetektor bestselger for nybegynnere | 08-04-2008: Fisher F2 er en ny og prisgunstig metalldetektor som på kort tid har etablert seg som en bestselger i markedet.
| |  | | Vannlekkasjesøking med ENIGMA korrelator | 06-06-2007: ENIGMA korrelerende lydloggere er et grensesprengende produkt for lokalisering av vannlekkasjer.
| |  | | Service av inspeksjonskamera og stakekamera | 26-04-2007: Eskeland Electronics har mottatt opplæring og sertifisering for service av SeeSnake inspeksjonskamera og stakekamera fra RIDGID.
| |  | | Metalldetektor proffmodell for hobby markedet | 12-04-2007: Fisher F75 metalldetektor er en drømmemaskin for den profesjonelle bruker, samtidig som at den er så enkel å bruke at den også appellerer til den seriøse nybegynner.
| |  | | Grensesprengende kabelsøker | 06-01-2006: Seektech SR-20 kabelsøker har flere unike funksjoner for å forenkle arbeidet med å påvise og følge rør og kabler og har på kort tid etablert seg som en bestselger i markedet.
| |  | | Datalogger med SMS fjernavlesning | 14-01-2005: Primayer XiLog er en batteridrevet datalogger for kostnadseffektiv datalogging av trykk og mengde, med avlesning via SMS tekstmeldinger.
| |  |
|
|
|
|
|
|